Nasza Oferta

Wozimy ludzi i przesyłki. Tylko tyle i aż tyle!Sprawdź nas i nasze usługi bus do Szwajcarii i bus do Niemiec, już nigdy nie będziesz szukał innego transportu. Nasi klienci zostają z nami na długie lata. Szwajcarskie i Niemieckie drogi to dla nie tajemnica.

Bezpieczeństwo

Każda szanowana firma na rynku przewozu osób i paczek do Niemiec, Szwajcarii i Poski, pilnuje aby na czas przejazdu zabezpieczyć mienie i osoby znajdujące się w busie na jak najwyższym poziomie, niestety z biegiem lat i ugruntowaniu pozycji na rynku przewozów bus do Szwajcarii lub bus do Niemiec wielu przedsiębiorców zapomina o standardach i podstawach.

 

My dbamy o to by zawsze nasi klienci jadący do Niemiec, Szwajcarii lub Polski czuli się bezpiecznie i komfortowo.

 

Nasza firma mimo wielu lat istnienia na rynku przewozów bus do Szwajcarii i bus do Niemiec kładzie nacisk na bezpieczeństwo i nie zapomina o standardach. Kierowcy co pół roku przechodzą kursy BHP a nasze busy po każdym przejeździe przechodzą badania techniczne w warsztacie samochodowym.

Jakość usług

Oferujemy profesjonalny transport do Niemiec, Szwajcarii i Polski. Dbamy o wygodę i bezpieczeństwo pasażerów co jest pierwszym krokiem do wysokiej jakości. Drugim krokiem zapewniającym wysoką jakość to busy, które są kompleksowo wyposażone. Trzeci krok to porozumienie z klientami – odbieramy klientów z wybranego miejsca w Polsce i zawozimy naszymi busami pod podany adres w Niemczech lub Szwajcarii.

 

Standardem jest przejazd całej trasy bez przesiadki oraz łatwy system rezerwacji oraz odwołania rezerwacji busa do Niemiec i Szwajcarii. 

 

Jeśli dalej masz wątpliwości, daj się skusić na jeden przejazd a już nie będziesz szukał więcej kolejnego przewoźnika. Zaufało nam już wielu klientów, których nazywamy „naszymi klientami” bo jeżdżą od lat tylko z nami.

Zadowoleni klienci

Nasi klienci po przejeździe jednym z naszych busów do danego kraju (Polska, Niemcy, Szwajcaria) wysiadają z naszych samochodów uśmiechnięci i zadowoleni z szybkiej, profesjonalnej usługi jaką dla nich wykonujemy od lat. Wiemy że jeśli my staramy się dla naszych klientów to oni odwdzięczą się powrotem do naszej firmy.

 

Ponad 99% naszych klientów to klienci wracający, czyli jadący po raz kolejny naszymi busami do Niemiec lub busami do Szwajcarii. 

 

Nie tolerujemy w busiach jadących z Polski do Niemiec lub z Polski do Szwajcarii oraz w drodze powrotnej: spożywania alkoholu, palenia tytoniu, głośnego wulgarnego zachowania, wszelkich nielegalnych używek oraz towarów akcyzowych na które przewożenie trzeba mieć odpowiednie dokumenty i uiszczone opłaty.

Szwajcaria, Niemcy i Polska, tam jedziemy!
Zamów busa już dziś!
Zadzwoń pod nr Tel: 537 537 607